Posiedzenie Członków Zarządu Regionu oraz Wigilia 2015

W dniu 12 grudnia 2015 roku odbyło się posiedzenia Członków: Zarządu Regionu Kujawsko-Pomorskiego oraz Regionalnej Komisji Rewizyjnej NSZZ "Solidarność" -80 we Włocławku.

Członkowie Zarządu Regionu oraz Regionalnej Komisji Rewizyjnej spotkali się ostatni raz w 2015 roku. Omówiono bieżące sprawy Regionu oraz dyskutowano o sytuacji w zakładach pracy. Zostały podjęte stosowne Uchwały. Natomiast Komisja Rewizyjna sprawdzała dokumenty finansowe Regionu i sporządziła odpowiednie protokoły.

Po zakończeniu posiedzeń, wszyscy udali się na uroczystą mszę św. do Sanktuarium Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki, którą odprawił kapelan NSZZ Solidarność -80 ojciec Kamil Kraciuk. Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność -80 - Kol. Marek Mnich, Przewodniczący Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego Forum Związków Zawodowych - Kol. Andrzej Arndt oraz Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej w Państwowej Inspekcji Pracy - Kol. Zbigniew Sagański.

Po zakończeniu mszy św., zgromadzeni udali się do zwiedzania muzeum poświęconego pamięci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

Następnie odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne w Pałacu Bursztynowym, gdzie po wręczeniu wyróżnionym członkom  srebrnych i złotych odznak NSZZ "Solidarność" -80, wygłoszonych przemówieniach Przewodniczącego Regionu Kujawsko-Pomorskiego NSZZ Solidarność -80 i zaproszonych gości, wszyscy przystąpili do dzielenia się opłatkiem, a następnie do przygotowanego poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (KLIKNIJ TU !!!)

Zarząd Regionu Kujawsko-Pomorskiego

Życzy wszystkim swoim członkom oraz osobom wspierającym Solidarność-80