REGION

KUJAWSKO-POMORSKI

Regionalny Sprawozdawczy Zjazd Delegatów Regionu Kujawsko – Pomorskiego NSZZ „Solidarność” -80

 

W dniu 05.04.2014 odbył się Regionalny Sprawozdawczy Zjazd Delegatów Regionu Kujawsko – Pomorskiego NSZZ „Solidarność” 80 we Włocławku, w Pałacu Bursztynowym.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu Hymnu Państwowego, Przewodniczący Józef Korpusiński przywitał Delegatów i Gości, m.in. Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”- 80 - Marka Mnicha.

W części organizacyjnej Zjazdu wybrani zostali:

Przewodniczący Zjazdu

Protokolanci

Sekretarz Zjazdu.

Następnie zostały powołane Komisje:

Komisja Mandatowa

Komisja Skrutacyjna

Komisja Uchwał i Wniosków

Komisja Mandatowa ustaliła na podstawie listy obecności frekwencję 78,26%, co pozwoliło uprawomocnić Zjazd do podejmowania decyzji oraz uchwał - sporządzono odpowiedni protokół. Następnie jednogłośnie został przyjęty Porządek Obrad. Głos zabrał Przewodniczący Komisji Krajowej – Marek Mnich, który opowiedział o działalności Komisji Krajowej i przedstawił wizje NSZZ „Solidarność” - 80 na przyszłość.

W części Sprawozdawczej Przewodniczący odczytał Sprawozdanie z działalności Zarządu Regionu za 2013 r. Przewodniczący Regionalnej Komisji Rewizyjnej odczytał protokół z kontroli Zarządu Regionu, w którym nie stwierdzono żadnych uchybień dotyczących finansów jak i wykonywania Uchwał. Przewodniczący Regionalnej Komisji Rewizyjnej wnioskował o udzielenie absolutorium Zarządowi Regionu Kujawsko - Pomorskiego.  

Po przerwie kawowej rozpoczęło się głosowanie nad przyjęciem sprawozdań Przewodniczącego Regionu i Komisji Rewizyjnej oraz nad udzieleniem absolutorium Zarządowi Regionu za okres sprawozdawczy. Głosowania zakończyły się jednogłośnie „za”.

Na zakończenie, po uroczystym obiedzie i zdjęciach pamiątkowych, Delegaci rozjechali się w swoje strony.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie na Zjazd.

Zdjęcia - Kliknij tutaj !

Kontakt

ul. Traugutta 26

87-800 Włocławek

tel./fax: 54 411-27-70

kom. 609-576-000

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Mnich przemówienie

Zjazd Komisji Krajowej

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem