Dwunasta sesja konsultacyjna organizowana w ramach projektu „WKDS – spójność dialogu” 21-22.01.2015 r.

W dniach 21-22.01.2015 roku w Park Hotelu w Bydgoszczy miała miejsce dwunasta sesja konsultacyjna w ramach projektu „WKDS – spójność dialogu”. Celem projektu jest zapewnienie spójności struktur dialogu społecznego na poziomie regionalnym poprzez promocję, sesje konsultacyjne, szkolenia dla struktur Związku Rzemiosła Polskiego i organizacji reprezentatywnych przez partnerów społecznych w całym kraju.

Sesja konsultacyjna miała na celu wymianę doświadczeń uczestników, zdiagnozowanie barier i problemów w działalności WKDS oraz wspólne przygotowywanie rekomendacji do procesu odbudowania i wzmocnienia roli i rangi WKDS.

W sesji udział wzięli członkowie WKDS, przedstawiciele Związku Rzemiosła Polskiego, przedstawiciele Cechów, przedstawiciel Wojewody, przedstawiciele związków zawodowych, m.in. przedstawiciele Regionu Kujawsko - Pomorskiego NSZZ "Solidarność" -80.

Zdjęcia na stronie http://izbarzem.pl/ (kliknij tu !!!)